The 2-Minute Rule for درب اتوماتیک

این نوع درب‌ها که دارای چند پنل متصل به هم بوده و به سمت بالا جمع می‌شوند، معمولاً برای تردد و رفت و آمد وسایل نقلیه و ماشین‌های بزرگ و سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نحوه کار درب‌های اتوماتیک ریلی به این صورت است که توسط چرخ دنده‌ای قدرتمند بر روی دنده‌ شانه‌ای درب ریلی اتوماتیک به صورت کشویی باز و بسته می‌شود.

استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت اتوماتیک یاران می‌باشد.

این درب‌ها جهت کنترل و کاهش سرعت در هنگام برخورد با هر نوع مانعی دارای سنسورهای حرکتی و چشمی مادون قرمز هستند.

درب‌ های اتوماتیک پارکینگی کرکره‌ ای می‌توانند برای ساختمان‌ها علاوه بر ایجاد امنیت و آسایش، ظاهری زیبا را برای پارکینگ نیز به وجود آورند.

از این نوع درب‌ها می‌توان بر روی درب‌های سنگین و عریض استفاده نمود.

پارکینگ‌هایی که از فضای محدودی در بالای محیط پارکینگ برخوردار هستند، درب‌ اتوماتیک پارکینگی ریلی یا کشویی می‌توانند بهترین گزینه برای آن‌ها باشد.

استفاده از این درب‌ها باعث مقرون به صرفه شدن هزینه‌های مصرفی می‌شود.

این نوع درب‌ها به دلیل دارا بودن تشخیص خودکار هنگام وجود مانع در جلوی آن‌ها، از بروز خسارت و آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کنند.

این نوع درب‌ها دارای قطعات و تجهیزاتی از جمله دو عدد جک، جعبه کنترل، دو عدد ریموت کنترل، چشم الکترونیک و اتصالات لازم هستند.

بعد از اینکه درب پارکینگ اتوماتیک یا برقی شد، می‌توانید به راحتی و آسانی از طریق ریموت کنترل با فشار دادن یک دکمه درب پارکینگ منزل را click here باز و بسته نمایید.

سفارش آنلاین درب اتوماتیک ثبت رایگان سفارش از میان نظرها

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

درب‌های اتوماتیک سکشنال برای نصب در ورودی پارکینگ‌ها، از امکان نصب درب نفررو و پنجره در داخل خود برخوردار هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *